11.kolo KP dorostu: SK Baťov - FC Rožnov p.R. 10:0 (5:0) Doporučený

15 říj 2018
572 krát

11. kolo KP dorostu: neděle 14. 10. 2018, SAB

SK Baťov 1930 - FC Rožnov pod Radhoštěm 10:0 (5:0)

branky: 7.,86.,89. Bršlica, 17.,38. Štefka J., 69.,72. Holman, 3. Rusek (p.), 10. Sotolář, 90. Plechač

SKB: Medek (B) - Holman, Vašulka, Rusek, Sotolář, Klíma, Llanos, Štefka J., Kadlec, Káňa, Bršlica, střídali Šnajdar, Guřan, Štefka O., Chlebík, Plechač, Večeřa, Merta

rozhodčí: Milan Katrňák

diváků: 75

Domácí se ujali hned ve 3.minutě vedení z penalty na řízené za faul na pronikajícího Sotoláře, v 10.minutě to bylo již 3:0, když po brance přidali Bršlica a právě Sotolář. Rožnov přijel bez 6 hráčů základní sestavy a na jeho výkonu to bylo znát, k brance Baťova se příliš nedostávali a jediné vážnější ohrožení jejího strážce Medka znamenala špatně zahraná malá domů, která Filipa pěkně vyděsila a protáhla. Do poločasu viděli diváci kromě spousty zahozených šancí ještě dva góly, ve druhé půli byl k vidění prakticky stejný scénář, kdy diváci až žasli, co všechno se dá zahodit. Své chvíle se dočkal i Filip Medek, když musel likvidovat sólový nájezd hostí, to však zvládl se ctí. Odměnou mu pak byla možnost zahrání pokutového kopu, na svého golmanského kolegu však nevyzrál. A když se naši hráči v samotné koncovce zápasu přece jen dokázali střelecky prosadit, dali výsledku dvoucifernou podobu a upevnili si tak druhé místo v tabulce krajského přeboru.

Podstatně tvrdší oříšek na naše dorostence však čeká za týden, kdy zajíždí na opačný konec města k derby s otrokovickou Viktorkou, ta dokázala přivézt 3 body ze Slavičína a bude zcela jistě chtít bodovat i tuto sobotu.

Naposledy změněno úterý, 16 říjen 2018 08:42