SK Baťov 1930 - ČSK Uherský Brod 3:1 (2:0)

branky: 32.,41. Bujor, 30. Marčík

SKB: Zpěvák (B) - Křižan, Dočkal, Marčík, Hastík, Štulíř, Gloser, Kopecký, Klvaň, Chytil, Vyvlečka, náhradníci Bujor, Trvaj, Mudřík

rozhodčí: Jan Havrlant

diváků: 78

V ukání se sousedem z tabulky se kluci na umělé trávě hodně naběhali. V prvním poločase se hra odehrávala především mezi šestnáctkami, hosté využívali k útoku dlouhých nákopů na své útočníky, ale domácí se mohli opřít o spolehlivý výkon obrany a brankáře Zpěváka. Naše akce dokázali hosté ubránit, takže jsme hrozili hlavně ze standardních situací. Trestný kop Chytila s námahou vyrazil hostující gólman na roh, ale jinak se domácí útočníci nedokázali prosadit. Až ke konci první půle , kdy běžela 30. minuta se po rohu trefil náš stoper Marčík. Baťov vedení povzbudilo a ještě do poločasu zvýšil vedení na 2:0, když se po přihrávce Glosera prosadil Bujor.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s elánem a zatlačili soupeře na jeho polovinu. Začali si vytvářet šance, které hosté odvraceli jen s obtížemi. Ve 41. minutě se samostatně již podruhé v ukání prosadil Bujor a přízemní střelou navýšil vedení na 3:0. Hráče Baťova vedení o tři branky uspokojilo a přenechali iniciativu soupeři. Několikrát zasáhl náš brankář, ale v 53. minutě se soupeř prosadil v šestnáctce a zblízka snížil na 3:1. Hosté byli dále lepším týmem a několikrát nebezpečně ohrozili naši branku, ale změny skóre se nedočkali i díky dobré práci obrany.

Hodnocení trenéra ( L. Zapletal ): "V první půli se kluci snažili a byli odměněni dvěma góly v soupeřově brance. Do vstřelení třetí branky jsme byli jasně lepším týmem. Poté naše aktivita upadla a soupeř se dostával často do blízkosti naší branky, ale další snížení jsme nedovolili. Bojovností jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Pochválit bych chtěl obránce Vyvlečku s Marčíkem, kteří dokázali ubránit fyzicky vyspělé útočníky soupeře. V útoku velmi dobře zahrál Bujor, který vstřelil dvě branky."

Poslední utkání podzimu utkání hrají žáci v sobotu 3.11.2018 na Pasekách se Zlínem B.

mladší:
SK Baťov 1930 - ČSK Uherský Brod 1:7 (0:3)

branky: 51. Zapletal - 29.,46. Maleňák, 9. Šobáň, 14. Antonín, 38. Gaži, 42. Smrtka, 58. Vacula

SKB: Švenda (B) - Zpěvák Jan, Řehan, Bujor Ž., Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Fagulec, Olejníček, Mičutka, náhradníci Krkoška, Pšenčík, Doležel

diváků: 95

002

222

333

1. kolo KP žáků: sobota 20. 10. 2018, UT Hrádek

starší:
TC TVD Slavičín - SK Baťov 1930 3:4p. (1:1)

O výsledku zápasu rozhodl penaltový rozstřel.

branky: 29.,52. Hamalčík, 49.(p) Šoman - 9. Klvaň, 45. Bujor A., 61. Křižan

SKB: Zpěvák J.(B) - Křižan, Dočkal, Marčík, Hastík, Kopecký, Klvaň, Bujor A., Chytil, Trvaj, Vyvlečka, náhradníci Zapletal, Krkoška

rozhodčí: Roman Číž

diváků: 30

Na těžkém mokrém terénu nastoupili naši hráči s nasazením a už v 9.minutě se prosadil sám proti brankáři Klvaň a Baťov vedl 1:0. Po rychlém vedení se hráči přizpůsobili soupeři a místo kombinace začala překopávaná. Tento způsob hry nám není vlastní a začaly se kupit chyby. Po chybných rozehrávkách se soupeři dostávali do vyložených šancí, které naštěstí nedokázali proměnit. Až ve 29. minutě se z trestného kopu z hranice šestnáctky přesně do šibenice trefil útočník domácích a srovnal skóre na 1:1. Vzápětí mohlo být ještě hůř, ale správně nařízenou penaltu domácí kopli vedle a do kabin se šlo s remízou.

Ve druhém poločase začali naši hráči konečně více kombinovat a rodily se naše šance. Ve 45. minutě utekl Klvaň a centr poslal přímo Bujora, který hlavou zajistil hostům vedení 1:2. Vzápětí se naše střela odrazila od břevna před brankovou čáru. Poté nastalo deset minut naprostého výpadku naší obrany. Po dlouhém nákopu se nedomluvili naši střední obránci a byla z toho další penalta. Tentokrát úspěšná 2:2. Po třech minutách poslal náš obránce nepodařenou malou domů, kterou domácí vystihli a získali vedení 3:2. Hráči Baťova znovu převzali taktovku do svých rukou a výsledkem byly dvě nastřelená břevna. Krásný fotbalový moment přišel v 61.minutě - náš obránce Križan využil rozhozené obrany soupeře a od půlky prošel až před brankáře a s přehledem zakončil 3:3. Do konce utkání se již skóre nezměnilo, tak o vítězi rozhodovaly pokutové kopy.

Z pěti pokusů dokázal každý tým proměnit čtyři, šestou penaltu Bujor dal, ale domácím ji náš brankář Zpěvák chytil a zajistil tak dva body pro hosty.

Hodnocenítrenéra ( L. Zapletal ): "Nepříjemně jsem byl překvapený s přípravou některých hráčů na zápas, když dokážou zapomenout základní vybavení. Na hřišti zbytečně komentujeme situace místo abychom se povzbudili a soustředili na vlastní výkon. Jsem spokojený, že na těžkém terénu mužstvo bojovalo a dokázalo vyrovnat nepříznivý stav. Dobrý výkon předvedli útočníci Klvaň a Bujor, své si odchytal také brankář Zpěvák."

mladší:
TC TVD Slavičín - SK Baťov 1930 3:4 (1:2)

branky: 10.,38.,42. Jandl - 13.,47. Krkoška, 7. Bujor Ž., 54. Řehan

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák Jan, Řehan, Bujor Ž., Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Fagulec, Olejníček, náhradníci Mičutka, Krkoška, Pšenčík, Doležel

branky: 26.,66. Bujor A., 51. Chytil, 70. Klvaň

SKB: Zpěvák J. (B) - Dočkal, Marčík, Hastík, Štulíř, Gloser, Kopecký M., Klvaň, Bujor A., Chytil, Trvaj, střídali Mudřík, Zapletal

rozhodčí: M. Vychodil

diváků: 50

V ukání se soupeřem ze spodku tabulky se kluci zbytečně potrápili. V prvním poločase nedokázali využít dost vyložených příležitostí ke vstřelení gólu - např.Klvaň třikrát sám na brankáře. Když jsme konečně vtřelili branku, nemohla být uznána kvůli ofsajdu. Hra se odehrávala převážně na půlce hostí, ale bez kýženého efektu a převáděný fotbal se divákům nemohl líbit. Za zmínku stojí krásná střela Chytila, která zatřásla břevnem. Z trápení nás vysvobodil až ve 26.minutě Bujor, který se svým důrazem prodral přes protihráče a z hranice šestnáctky krásně zakončil umístěnou střelou k pravé tyči.K dalšímu proměnění šancíní nedošlo, takže poločas skončil 1:0 pro domácí.
Po domluvě v kabině nastoupili domácí s větším nasazením, začali soupeře ještě více přehrávat. V 51. minutě se prosadil krásnou individuální akcí Chytil, když ustál fauly soupeře, pronikl přes čtyři protihráče do vápna a přízemní střelou nezadržitelně skóroval 2:0. Vedení o dvě branky hráče Baťova uklidnilo až moc a ke slovu se dostal soupeř. Vynikající zákrok předvedl náš brankář Zpěvák - vytáhl ze šibenice trestný kop soupeře a vzápětí zlikvidoval další vyloženou šanci, když vychytal samostatný nájezd. Naše útoky zastavovaly nepřesnostiv rozehrávce a špatné řešení situace.Hosté se vrhli více do útočení a domácí toho dokázali z rychlých brejků využít. Pár minut před koncem se podruhé prosadil sám proti gólmanovi Bujor 3:0 a v poslední minutě pečetil naše vítězství na 4:0 opět po samostatném úniku Klvaň.

Hodnocení trenéra ( L. Zapletal ): Nebyl jsem spokojený s přístupem hráčů v prvním poločasu, kdy si kluci mysleli, že se soupeř porazí sám. Ve druhé půli se naše hra zlepšila a po zásluze jsme vyhráli. Pochválit mohu brankáře Zpěváka a hráče Stuchlíka s Marčíkem. Útočníci se prosadili, ale očekáváme od nich větší produktivitu při počtu šancí, do kterých se dokáží dostat.

Další utkání hrají žáci ve Slavičíně.

mladší:

SK Baťov 1930 - FK Kunovice 3:2p. (1:1)

branky: 9. Krkoška, 38. Trvaj - 15. Bahula, 39. Galář

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák J., Řehan, Bujor Ž., Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Fagulec, Olejníček, střídali Mičutka, Krkoška, Pšenčík, Doležel

diváků: 50

received 274944249818941

received 278927986073996

received 287633365183221

received 2259519657456087

received 350407822361102

10. kolo KP žáků: sobota, 6.10.2018, UT Rožnov p.R.

starší:
Rožnov p.Radh. - SK Baťov 1930 2:3 (0:0)

branky: 48.Kubáň, 57.(p.) Šimurda - 41., 67. Klvaň, 62. Bujor,

SKB: Zpěvák (B) - Stuchlík, Bujor, Marčík, Hastík, Štulíř, Gloser, Klvaň, Trvaj, Chytil, Vyvlečka, střídali Mudřík, Zapletal, Kopecký

rozhodčí: Dokoupil

diváků: 65

mladší:
Rožnov p.Radh. - SK Baťov 1930 2:3p. (1:1)

branky: 28. Vlček, 56. Staněk - 20., 60. Krkoška, o výsledku rozhodl penaltový rozstřel

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Bujor, Trvaj, Šmédek,Zapletal, Mudřík, Fagulec, Olejníček, střídali Mičutka, Krkoška, Pšenčík, Doležel

starší:
SK Baťov 1930 - SK Slovácká Viktoria Bojkovice 7:2 (4:1)

branky: 24.,28. Chytil, 7. Hastík, 18. Klvaň, 51. Bujor, 53. Štulíř, 54. Kopecký - 21. Rapant, 45. Žák

SKB: Zpěvák (B) - Dočkal, Tulach, Marčík, Hastík, Štulíř, Gloser, Kopecký, Klvaň, Chytil, Bujor A., střídali Stuchlík, Mudřík, Zapletal

rozhodčí: David Janoš

diváků: 70

V zápase krajského přeboru starších žáků oddíl. SK Baťov 1930 nastoupil doma proti týmu Bojkovic. Úvod zápasu vyšel lépe hostům, jejichž útočník po hezké individuální akci nastřelil břevno domácí branky. Poté převzali otěže zápasu domácí, hostující gólman vyběhl mimo šestnáctku,jeho nepřesný odkop zachytil náš útočník Hastík a s přehledem trefil prázdnou branku (1:0). Domácí tým si nadále vytvářel šance a samostatný únik proměnil ve druhý gól Klvaň (2:0). Hosté hrozili z nebezpečných protiútoků a jeden z nich zakončli střelou pod břevno a snížili na1:2. Naši hráči hned tři minuty poté dokázali navýšit své vedení, když se po pěkné kombinaci uvnitř velkého vápna tefil do šibenice Chytil (3:1). Skóre prvního poločasu uzavřel dorážkou na 4:1 Kopecký.

Do druhé půle nastoupili hráči Baťova trochu ukolébáni svým náskokem a nechali soupeře ve 45.minutě po nenápadné střele snížit na 4:2. Po velice dobře kopnutém rohu Tulacha navýšil vedení domácích hlavičkou z malého vápna Bujor 5:2.

Během pěti minut dokázali hráči Baťova vstřelit Štulířem a Kopeckým dvě branky, když oba prokázali pohotovost při zakončení a upravili stav zápasu na konečných 7:2. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity a utkání skončilo zaslouženým vítězství domácích.

Další zápas hrajeme v sobotu 6.10.2018 v Rožnově pod Radhoštěm.

Hodnocení trenéra ( L. Zapletal ): "Hrál se otevřený útočný fotbal, ve kterém jsme byli produktivnější v zakončení. V obraně zahrál dobře Marčík, který zejména ve druhém poločasu dokázal oŕganizovat obranné řady. Výborný výkon podal Štulíř, který splnil své úkoly jak v obraně, tak v záloze.Svou střeleckou pohotovost prokázal Kopecký. V útoku se velmi dobře prezentovali důrazem a rychlostí Klvaň a Bujor, kteří se prosadili i gólově."

mladší:
SK Baťov 1930 - SK Slovácká Viktoria Bojkovice 1:4 (0:3)

branky: 8. Fagulec - 10. Janůj, 18. Koubek, 30. Habánik, 31. Bětík

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák J., Řehan, Bujor Ž., Janský, Fagulec, Zapletal, Mudřík, Olejníček, Krkoška, střídali Pšenčík, Doležel, Zvoníček

diváků: 60

8.kolo KP žáků: sobota 22.9.2018, UT Brumov

starší:
Val.Klobouky-Brumov  - SK Baťov 1930 2:4 (0:2)

branky: 37. Fojtík J., 55. Fojtík A. - 30.,45. Chytil, 12. Klvaň, 70+1 Gloser

SKB: Bujor (B) - Stuchlík, Dočkal, Marčík, Hastík, Gloser, Kopecký, Klvaň, Chytil, Vyvlečka, Trvaj, střídali Mudřík, Zapletal

rozhodčí:Václav Františák

diváků: 40

V zápase krajského přeboru starších žáků oddíl SK Baťov 1930 nastoupil v Brumově proti týmu složenému z hráčů Valašských Klobouk a Brumova. Utkání se hrálo na trávě, kterou vydatně pokropil noční déšť, ale naše mužstvo se dokázalo s terénem vyrovnat lépe než soupeř. Stopeři domácích několikrát promáchli a jednu z jejich chyb potrestal gólem po samostatném nájezdu na brankáře M.Klvaň. Stále jsme měli více ze hry a naše obrana útočníky domácích do šance nepustila. Ve 30. minutě zahrával trestný kop téměř od půlky R.Chytil a domácímu brankáři míč propadl rukama do sítě a vedli jsme 2:0. Poté domácí přidali a trefili břevno naší branky. Vzápětí se k zakončení z hranice velkého vápna dostal útočník Baťova Klvaň a míč se od břevna odrazil i na druhé straně. Do konce poločasu se už žádné mužstvo neprosadilo a do kabin šli s náskokem dvou branek hosté.

Do druhé půle nastoupili domácí s velkým elánem a už ve 37. minutě po krásné kombinační akci snížili na 1:2. Hráči Baťova se dokázali vzpamatovat a ve 45. minutě nám náš kapitán R.Chytil krásnou střelou pod břevno z 25 metrů vrátil opět dvoubrankový náskok (1:3). Domácí se nevzdali a deset minut před koncem po zmatcích v naší obraně opět snížili na rozdíl jednoho gólu a začali se tlačit k vyrovnání. V této fázi nás několika výbornými zákroky zachránil náš brankář A.Bujor, který domácím zkazil radost z vyrovnání. Už v nastavení jsme se dostali do další šance, kterou s přehledem proměnil J.Gloser a stanovil konečný stav zápasu na 2:4 ve prospěch mladých fotbalistů z Baťova.

Další zápas hrajeme v sobotu 29.9.2018 v 9:30 doma proti Bojkovicím

Hodnocení trenéra (L. Zapletal ): Ze zápasu jsme měli obavy, protože v základu se kvůli omluvám střídali od začátku mladší žáci, ale všichni odvedli bojovný výkon. Starší spoluhráči zúročili cvičení střelby z tréninků a návyky přenesli do utkání. Proměněné šance dovedly kluky k vítězství. Z hráčů bych chtěl pochválit brankáře A.Bujora, který nás tentokrát hodně podržel, J.Glosera, který dobře bojoval na pro něj neobvyklém postu a střelecky disponovaného R.Chytila. Jsme rádi, že hráči byli odměněni za bojovnost a nasazení třemi body.

mladší:
Val.Klobouky-Brumov  - SK Baťov 1930 4:2 (1:1)

branky: 40.,41. Struhař, 14.(p) Krahulec, 46. Sucháček - 8.,48. Šmédek

SKB: Švenda (B) - Doležel, Zpěvák, Řehan Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Olejníček, Krkoška, Pšenčík

rozhodčí: Václav Františák

diváků: 35

7.kolo KP žáků, sobota 15.9.2018, Širůch

starší:
FK Staré Město - SK Baťov 1930 4:2 (1:1)

branky: 16.,57.,63.  Kowalík, 62. Polášek - 23. Štulíř, 64. Chytil

SKB: Bujor (B) - Stuchlík, Dočkal, Tulach, Marčík, Hastík, Štulíř, Gloser, Kopecký, Chytil, Vyvlečka, střídali Zapletal L., Trvaj, Mudřík, Řehan

rozhodčí: Mitáček

diváků: 25

V zápase krajského přeboru starších žáků oddíl. SK Baťov 1930 hostoval ve Starém Městě. Utkání se hrálo na stadionu Širůch, který pamatuje i prvoligové boje. Obě mužstva začala opatrně, ale postupně přebírali iniciativu hráči domácího celku. Naši chlapci nedokázali kombinovat a udržet míč na svých kopačkách. Domácí sice byli častěji v akci, ale do vyložené šance se nedostali. Až v 16.minutě vyslali první střelu na branku, kterou náš gólman vyrazil nešťastně nad sebe a balón se dokutálel do sítě. Po obdrženém gólu hráči Baťova zvýšili své úsilí, samostatný nájezd po krásné kombinaci vyrazil domácí brankář na roh, následný krásně zakroucený roh Tulacha sice skončil na tyči, ale z dorážky se prosadil hlavou Štulíř a srovnal ve 23. minutě stav na 1:1.
Do  konce poločasu se ještě předvedl náš brankář, který vychytal dvě šance domácích a naše příležitost zůstala nevyužita,takže do kabin se šlo za nerozhodnutého stavu.
Do druhé poloviny zápasu vstoupili hráči SK Baťov 1930 aktivněji a začali svého soupeře územně přehrávat. Ale v 57.minutě z protiútoku útočník domácích poslal Jiskru do vedení 2:1. Navíc pro zranění musel odstoupit náš obránce A. Dočkal a obrana dále hrála v improvizovaném složení. V 62. minutě jsme faulovali v šestnáctce a po proměněné penaltě už naši hráči prohrávali o dvě branky 3:1. Po minutě prošel našimi obránci střelecky disponovaný Kowalík, vstřeli svůj třetí gól a stav byl 4:1 pro domácí. Naději na lepší výsledek vykřesal po krásné střele z trestného kopu z 25 metrů náš kapitán R. Chytil, ale domácí nám již další změnu skóre nepovolili.

Další zápas hrajeme ve Valašských Kloboukách

Hodnocení trenéra: ( L. Zapletal ): "Vyrovnané utkání, v poli byla znát technická kvalita domácích, kteří byli fotbalovější, ale šance byly v prvním poločase vyrovnané. Po chybách naší obrany jsme dostali góly, které vedly ke konečné prohře. Z hráčů bych chtěl pochválit R. Chytila a F. Vývlečku, kteří splnili očekávání, ostatní předvedli spíše průměrný výkon."

mladší:
FK Staré Město - SK Baťov 1930 1:2p. (1:1)

branky: 22. Tritz - 15. Šmédek

SKB: Švenda (B), Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Valouch, Trvaj, Šmédek, Zapletal L., Mudřík, Mičutka, Olejníček, střídali Pšenčík, Rafaja

rozhodčí: Mitáček

diváků: 28

hodnocení: bude doplněno později...

received 512160892583646

6.kolo KP žáků: sobota 8.9.2018, SAB

starší:
SK Baťov 1930 - Viktoria Otrokovice 14:0 (2:0)

branky: 40.,65.,66.,70. Bujor, 30.,41.,46. Klvaň, 1.,51. Hastík, 52.,58. Chytil, 62., 68. Marčík, 56. Kopecký

SKB: Zpěvák (B) - Dočkal, Tulach, Marčík, Hastík, Štulíř, Kopecký, Klvaň, Chytil, Vyvlečka, Bujor, střídali Stuchlík, Gloser, Trvaj, Mudřík

rozhodčí: Katrňák Milan

diváků: 45

hodnocení:

V dalším zápase krajského přeboru starších žáků na sebe narazily dva místní oddíly. SK Baťov 1930 hostil svého městského souseda Viktorii Otrokovice. Hned v začátku utkání šli domácí po pěkné kombinační akci do vedení 1:0, ale další vyložené šance se jim nepodařilo zužitkovat. Celý první poločas oddolávala obrana soupeře našemu tlaku, až v závěru poločasu skórovali domácí podruhé a navýšili své vedení.
Do druhé poloviny zápasu vstoupili hráči SK Baťov 1930 zdravě nabuzeni a během deseti minut dokázali vstřelit další góĺy. Soupeř viditelně rezignoval a čekal na závěrečný hvizd rozhodčího. Než utkání skončilo, stihli domácí nastřílet celkem 14 branek a naprosto zaslouženě rozdrtili svého rivala.

Doufejme, že si naši hráči schovali nějaké góly do dalšího zápasu, kdy hrajeme ve Starém Městě.

Hodnocení trenéra ( L. Zapletal ): Po celý zápas jsme byli lepším týmem. Do utkání jsme vstoupili aktivně, za což jsme byli odměněni rychlou brankou, která určila ráz utkání. Kdybychom lépe řešili brankové šance v prvním poločase, skóre by bylo výraznější. Ve druhém poločase jsme zlepšili produktivitu, proto skóre městského derby skončilo dvouciferným výsledkem.
Kluci hráli hlavně ve druhé půli jako tým, předvedli velmi dobrý výkon a mohu všechny pochválit za předvedený výkon.

mladší:
SK Baťov 1930 - Viktoria Otrokovice 0:1 (0:1)

branka: 29. Sabák

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Trvaj, Šmédek, Zapletal L., Mudřík, Bujor Ž., Mičutka, Krkoška

diváků: 70

hodnocení:

V utkání krajského přeboru mladších žáků byl průběh vyrovnaný a nakonec se štěstí přiklonilo k mladým chlapcům z Viktorky, když pěknou brankou po samostatném úniku rozhodl utkání Sabák. Zápas měl výbornou úroveň a k vidění byla spousta šancí na obou stranách a taky mnoho talentovaných fotbalistů z obou oddílů.

5.kolo KP žáků, neděle 2.9.2018, Slušovice

starší:
Slušovice - SK Baťov 1930  6:1 (2:1)

branky: 31.,33.,68. Hargaš, 58. Chrastina, 63. Chovanec, 70. Vaculík - 18. Klvaň

SKB: Bujor (B) - Stuchlík, Tulach, Marčík, Hastík, Štulíř, Kopecký, Klvaň, Chytil, Vyvlečka, Křižan, náhradníci Gloser, Trvaj, Mudřík, Zpěvák (B)

rozhodčí: Jan Korch

diváků: 67

hodnocení: Domácí vyhráli zaslouženě, byli po celé utkání lepším týmem. Naše hra nebyla taková, jakou chceme hrát, proto nás čeká spousta „práce“. I když máme mladý tým, čekal jsem od kluků lepší výkon!

nejlepší hráči: Bujor, Vývlečka, a Klvaň

Libor Zapletal, trenér starších žáků SKB

mladší:
Slušovice - SK Baťov 1930  0:3 (0:3)

branky: 6.,9., Krkoška, 28. Šmédek

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Olejníček, Sotolář, Krkoška

diváků: 69

13.kolo KP žáků: sobota 16.6.2018, Slavičín

starší:
Slavičín - SK Baťov 1930  2:1p. (0:0)

branky: 51. Šůstek - 37. Guřan

SKB: Zpěvák J.(B) - Křižan, Chlebík, Janíková, Marčík, Kopecký, Guřan, Merta, Zpěvák Š., Kříž, Štefka, náhradníci Klvaň, Maňásek, Hastík, Bujor, Chytil

rozhodčí: Jílková Karolína

diváků: 30

mladší:
Slavičín - SK Baťov 1930 10:0 (1:0)

branky: 8.,35.,54.Kostka, 42.,60. Šefčík, 40. Marek, 47. Janšta, 49. Jandl, 53. Voltner, 57. Boráň

SKB: Vodárek (B) - Mrkvica, Zpěvák Jan, Řehan, Doležal, Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Štulíř, Kopecký M., náhradníci Sotolář, Vyvlečka, Krkoška, Malínská, Kostelecká, Švenda (B)