11. kolo KP žáků, sobota 13. 10. 2018, SAB Otrokovice

branky: 26.,66. Bujor A., 51. Chytil, 70. Klvaň

SKB: Zpěvák J. (B) - Dočkal, Marčík, Hastík, Štulíř, Gloser, Kopecký M., Klvaň, Bujor A., Chytil, Trvaj, střídali Mudřík, Zapletal

rozhodčí: M. Vychodil

diváků: 50

V ukání se soupeřem ze spodku tabulky se kluci zbytečně potrápili. V prvním poločase nedokázali využít dost vyložených příležitostí ke vstřelení gólu - např.Klvaň třikrát sám na brankáře. Když jsme konečně vtřelili branku, nemohla být uznána kvůli ofsajdu. Hra se odehrávala převážně na půlce hostí, ale bez kýženého efektu a převáděný fotbal se divákům nemohl líbit. Za zmínku stojí krásná střela Chytila, která zatřásla břevnem. Z trápení nás vysvobodil až ve 26.minutě Bujor, který se svým důrazem prodral přes protihráče a z hranice šestnáctky krásně zakončil umístěnou střelou k pravé tyči.K dalšímu proměnění šancíní nedošlo, takže poločas skončil 1:0 pro domácí.
Po domluvě v kabině nastoupili domácí s větším nasazením, začali soupeře ještě více přehrávat. V 51. minutě se prosadil krásnou individuální akcí Chytil, když ustál fauly soupeře, pronikl přes čtyři protihráče do vápna a přízemní střelou nezadržitelně skóroval 2:0. Vedení o dvě branky hráče Baťova uklidnilo až moc a ke slovu se dostal soupeř. Vynikající zákrok předvedl náš brankář Zpěvák - vytáhl ze šibenice trestný kop soupeře a vzápětí zlikvidoval další vyloženou šanci, když vychytal samostatný nájezd. Naše útoky zastavovaly nepřesnostiv rozehrávce a špatné řešení situace.Hosté se vrhli více do útočení a domácí toho dokázali z rychlých brejků využít. Pár minut před koncem se podruhé prosadil sám proti gólmanovi Bujor 3:0 a v poslední minutě pečetil naše vítězství na 4:0 opět po samostatném úniku Klvaň.

Hodnocení trenéra ( L. Zapletal ): Nebyl jsem spokojený s přístupem hráčů v prvním poločasu, kdy si kluci mysleli, že se soupeř porazí sám. Ve druhé půli se naše hra zlepšila a po zásluze jsme vyhráli. Pochválit mohu brankáře Zpěváka a hráče Stuchlíka s Marčíkem. Útočníci se prosadili, ale očekáváme od nich větší produktivitu při počtu šancí, do kterých se dokáží dostat.